Kontakta oss

Det finns mängder med bra anledningar varför du ska ta kontakt med oss. Vill du veta mer om vår app för hundägare? Eller visa att ditt företag jobbar för en bättre miljö? Du kanske t.o.m. jobbar på en kommun som vill erbjuda sina invånare gratis hundpåsar? Tveka inte, hör av dig!

6 + 2 =

Vårt säljteam

Mariette Larsson

Mariette Larsson

Team Partner

Tel: +46 (0)346-734 702
Mob: +46 (0) 733 40 66 16
mariette.larsson@tikspac.se

Alexandra Binnberg

Alexandra Binnberg

Team Partner

Johanna Segermalm

Johanna Segermalm

Team Partner

Tel: +46 (0)346 58677
Mob: +46 (0)708 63 26 20
johanna.segermalm@tikspac.se

Kristin Pettersson

Kristin Pettersson

Team Partner

Tel: +46 (0)346 734699
Mob: +46 (0) 733 40 66 43
kristin.pettersson@tikspac.se

Andreas Johansson

Andreas Johansson

Team Partner

Tel: +46 (0)346 734694
Mob: +46 (0)767685700
andreas.johansson@tikspac.se

Oskar Albrektsson

Oskar Albrektsson

Team Partner

Tel: +46 (0)346 73 47 14
oskar.albrektsson@tikspac.se

Henrik Reis

Henrik Reis

Account Manager

Tel: +46 (0)346 734 716
Mob: +46 (0)733 40 66 36
henrik.reis@tikspac.com

Management

Administration

Susanne Stormåhsen

Susanne Stormåhsen

Ekonomi-admin

Jonny Andersson

Jonny Andersson

Marknadskoordinator

Ajdin Dzemat

Ajdin Dzemat

IT/Grafik

Sandra Gerholdsdotter

Sandra Gerholdsdotter

Admin/Logistik/Lager

Våra viktigaste medarbetare

Bamse

Bamse

Chefshund

Pepe

Pepe

Säkerhetschef